تبلیغات
جدول زن - انواع جدول زن بتنی
جدول زن
راه اندازی خط تولید جدول زن اتوماتیک پرسی
 
تاریخ : شنبه 14 اسفند 1395 | نویسنده : جدول زن ا توماتیک

انواع جداول بتنی و نحوه تولید آنها در کشور ما را میتوان در چهار دسته عمده طبقه بندی کرد:

یک: ساده ترین و ابتدایی ترین روش تولید جدول بتنی، تولید به صورت قالب های درجاریز است به این صورت که بتن با اسلامپ معمولی داخل قالب ریخته شده و پس از ویبره زدن وارد فاز کیورینگ میشود. این جداول چه از نظر ظاهر و چه کیفیت در پایین ترین سطح بوده و تقریبا منسوخ شده هستند.

دو: این دسته جداول تولید شده توسط دستگاههای جدول زن تخمگذار هستند، به این صورت که بتن با دانه بندی نسبتا ریز و اسلامپ صفر توسط دستگاه تحت ویبره و فشارکم قرار گرفته و جداول درجا روی زمین تولید میشوند. به علت پایین بودن قدرت پرس این دستگاهها، کیفیت جداول نسبتا پایین بوده و جداول این نوع از دستگاهها مورد تایید شهرداری ها نبوده و در حال منسوخ شدن هستند.

انواع جدول زن بتنی

سه:  این دسته جداول تولید شده توسط دستگاههای جدول زن پرسی ثابت هستند. دستگاهها روی فونداسیون به صورت ثابت نصب میشوند. بتن با اسلامپ صفر در بچینگ متصل به دستگاه تولید شده و با انتقال درون قالب تحت ویبره و پرس بسیار قوی قرارمیگیرد. جداول روی پالت های چوبی پرس میشوند و به صورت اتومات توسط همین پالت ها به انتهای خط تولید هدایت و به اتاق کیورینگ منتقل میشوند. جداول تولید از ظاهر نسبتا صاف و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

چهار: جداول تولید شده با تکنولوژی وت پرس. بتن با اسلامپ بالا وارد قالب هایی با فیلترمیشود. تحت فشار آب اضافی بتن ازفیلترها خارج شده و جدول تولید شده وارد مرحله کیورینگ میشود. جداول تولید شده هم از نظر ظاهری و هم به لحاظ کیفیت در بالاترین سطح هستند و الزامات استاندارد ها را برآورده میکنند.


اطلاعات بیشتر و سفارش دستگاه   42 32 572 0915


اطلاعات در مورد انواع دستگاهها و تکنولوژی های جدید قطعات بتنی، آگهی های خرید و فروش دستگاههای دست دوم و... درکانال ما:

    https://t.me/tablebrickdivce

برچسب ها: انواع جدول بتنی، انواع جدول زن بتنی، جدول زن بتنی، جدول زن پرسی، جدول زن با کیفیت، سازنده جدول زن، تولید جدول زن،
دنبالک ها: جدول زن پرسی، تولید جدول و سنگفرش، استاندارد جدول بتنی،
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
پیوند های روزانه
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
ads
ads
ads
ads

قالب وبلاگ

ابزار وبمستر

پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین